ابزار وبمستر

ابزار هدایت به بالای صفحه


عاشقان بارسا
 
فقط بارسا فقط مسی
Picture Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/ Picture Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 3 مرداد 1391 توسط محمد حسن زاده
.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.
دروازبان بارسا، با بازگشت دوباره و از سرگرفتن تمرینات برای فصل جدید، برنامه کاری کنونی را نیز بسیار مشابه گذشته خواند اما تمرین کردن تحت نظر مربی دروازبانان جدیدش -خوزه رامون- را متفاوت توصیف کرد.

در طول مصاحبه مطبوعاتی او در روز گذشته، خوزه مانوئل پینتو از روند کاری در هفته اول صحبت کرد: «تیم همچون سال های گذشته، انگیزه بالایی دارد و همه چیز به خوبی پیش می رود». او شرایط کنونی، با مربیگری ویلانووا را مشابه گذشته دانست و افزود: «فلسفه یکسانی را دنبال می کنیم».

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

در ادامه توضیحات او مبنی بر مربی تازه منصوب شده، پینتو اینگونه توصیف کرد: «ممکن است که تیتو در گذشته، جزو عوامل پشت صحنه نمایش تیم نشان داده می شد، اما همان موقع نیز او نقش به سزایی در تمرینات تیم بر عهده داشت. تنها تفاوت این است که سخنانش ترتیب اثر بیشتری دارند. اگرچه در گذشته نیز وجودش از اهمیت بسیاری برخوردار بود، اکنون مسئولیت های بیشتری بر عهده دارد».

تفاوت د لا فونته

در این فصل مربی دروازبانان جدید در کنار تیم حضور دارد؛ خوزه رامون د لا فونته. پینتو ضمن ابراز رضایت از شرایط کنونی، او را اینگونه توصیف می کند: «روش کاری او بسیار متفاوت به نظر می رسد. رامون توجه زیادی روی کار با پا دارد. برنامه او کاملا متفاوت است اما فکر می کنم که همین تفاوت باعث پیشرفت ما خواهد شد. هرکس در حرفه خود روند خاصی را دنبال می کند و در کار رامون، استفاده از موانع ضرورت کمتری دارند».

بلندهمتی در عرصه رقابت

مانوئل پینتو در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر نقطه نظرات مربی جدید، اینگونه گفت: «مطمئنا تصمیمات ویلانووا درجهت کمک به تیم گرفته می شوند. من نیز همیشه بلندپروازانه و رقابت جو در تیم حاضر خواهم شد و هیچ گاه از تلاش دست بر نمی دارم». ضمنا افزود: «همچون گذشته، هدف من رسیدن به جایگاه ویکتور والدس خواهد بود».

در تمرین دیروز سنگربانان تیم جوانان -بانوز و ماسیپ- نیز حضور داشتند. پنتو درباره این بازیکنان که در جلسات گذشته با آنها آشنا شده بود، گفت: «یکی از بهترین بازیکنان جوانان نامبرده می شود و مهم تر از آن، اینکه از کنترل پا خوبی برخوردار است که مشخصه مهمی برای بازی در بارسا محسوب می شود. درست است که سن کمی داردو باید آموزش های زیادی ببیند اما بسیار مشتاق و سریع به نظر می رسد».

اظهار خوشحالی برای ویا

پینتو از حضور داوید ویا در جلسه تمرینی دیروز به همراه یک مربی بدن ساز صحبت کرد: «سخن گفتن از اهمیت نقش او در زمین و احتیاج تیم به وی، صحبت جدیدی نیست. ویا در وضعیت ایده آلی به نظر می رسد و همه از بازگشت او بسیار خوشحال اند». ضمنا او افزود: «مایه مسرت و خرسندی است که مسی از ابتدا پیش فصل در کنار ما حضور دارد»..: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic