تبلیغات
عاشقان بارسا - ویا، فونتاس و آلوز امروز در تمرینات تیمی شرکت کردند.

ابزار وبمستر

ابزار هدایت به بالای صفحه


عاشقان بارسا
 
فقط بارسا فقط مسی
Picture Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/ Picture Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 28 تیر 1391 توسط محمد حسن زاده
.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.
دو مدافع بارسلونا تیم را زیر نظر کادر پزشکی همراهی کرند و مهاجم تیم (داوید ویا) تنها در قسمتی از جلسه تمرینی تیم شرکت. آیزاک کوئنکا نیز که از مصدومیت غضروف خود رنج میبرد، به همراه تیم تمرین کرد.

داوید ویا، آندر فونتاس و دنی آلوز برای جلسه تمرینی روز سه شنبه اف سی بارسلونابه تیم ملحق شدند. مهاجم اسپانیایی بارسا تنها در بخشی از تمرینات تیم شرکت کرد، دو مدافع تیم نیز کار را زیر نظر کادر پزشکی دنبال کردند. آیزاک کوئنکا نیز در تمرین به سایر بازیکنان ملحق شد.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

در ادامه می توانید گزارش کادر پزشکی تیم را در خصوص هر یک از این بازیکنان پیش از جلسه تمرینی امروز بخوانید:

ویا:

این بازیکن در حال پیشرفت در روند بهبودی مصدومیت می باشد و در قسمتی از تمرین روز سه شنبه شرکت خواهد کرد. روند بهبودی او میزان توانایی اش را برای بازی نشان خواهد داد.

فونتاس:

این بازیکن درحال گذراندن آخرین مرحله بهبودی مصدومیت از ناحیه زانو می باشد و انتظار می رود که در جلسه تمرینی سه شنبه تحت نظارت کادر پزشکی مشکلی برای تمرین نداشته باشد. بهبودی او میزان توانایی اش را برای بازی نشان خواهد داد.

آلوز:

این بازیکن درحال گذراندن آخرین مرحله بهبودی مصدومیت از ناحیه شانه راست می باشد. انتظار می رود که در جلسه تمرینی سه شنبه تحت نظارت کادر پزشکی مشکلی برای تمرین نداشته باشد. بهبودی او میزان توانایی اش را برای بازی نشان خواهد داد..: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک