تبلیغات
عاشقان بارسا - [ مصاحبه ] : راسل: «سوپر جام کاتالونیا بزرگترین شانس برای کمک به باشگاه».

ابزار وبمستر

ابزار هدایت به بالای صفحه


عاشقان بارسا
 
فقط بارسا فقط مسی
Picture Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/ Picture Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/

محل درج آگهی و تبلیغات
 
.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.
ساندرو راسل در آغاز سوپر جام کاتالونا، در رابطه با بازی بین دو تیم بارسلونا و اسپانیول گفت که این بازی «جشنواره فوتبال کاتالان» و راهی برای تقویت ورزش در این کشور است.

سوپر جام کاتالونیا روز چهارشنبه به اطلاع همگان رسید و بازی آینده بین بارسا و اسپانیول، 31 ام جولای در استادیوم المپیک کمپانی لویز برگذار خواهد شد. این مراسم با حضور مدیر جنرالیتات، آرتور ماس، مدیر فدراسیون کاتالان، آندرو سوبیس، و مدیر باشگاه بازسلونا و اسپانیول، ساندرو راسل و رامون کندرال برگزار شد.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

روش جدید بهتر است

سوپر جام کاتالونیا مسابقه جدیدی است که توسط فدراسیون فوتبال کاتالان سازماندهی شده است. ایده اصلی در بخش اول، سازماندهی دربی بین باشگاه های کاتالان است؛ در این مورد بارسا و اسپانیول به عنوان اولین تیم ها در این فصل بازی خواهند کرد. مدیر باشگاه از جانب بارسلونا گفت: «باعث خوشحالی و افتخار است که قادر به رقابت در مسابقات برگزار شده توسط فدراسیون کاتالان هستیم...این یکی از بهترین و کاملترین مسابقاتی است که توسط فدراسیون کاتالان پایه ریزی شده است».

دو خواسته

راسل با امیدواری گفت: «این بازی جشواره ای برای مردم کاتالان خواهد بود و استادیوم باید پر شود». او همچنین از اهمیت پرورش فوتبال و مسابقات در این کشور صحبت کرد؛ «ما از طرفداران بارسا و فوتبال از سراسر کاتالان می خواهیم که با آمدن به استادیوم کمپانی لویز، فدراسیون کاتالان را حمایت کنند و سپس می توان با این منابع برای کمک به سایر باشگاه های کاتالان کمک کرد. همه ما باید با هم کار کنیم تا از موفقیت در این راه مطمئن شویم».

بهترین تیم

ساندرو راسل با در نظر گرفتن تاریخ 31 ام جولای اشاره کرد اعضای باشگاه که هنوز تعطیلات خود را شروع نکرده اند، بعد از جام حذفی به سر کار خود بار خواهند گشت. اما او وعده داد که بارسا در بهترین حالت خود به مسابقات سوپر جام کاتالونیا خواهد رفت. «ما هر جایی که تیتو ویلانوا تصمیم بگیرد بازیکنان را قرار می دهیم. ما تمام تلاش خود را می کنیم که آن ها در بهترین حالت خود باشند، اما همیشه این مورد راباید در نظر بگیریم که آنها بعد از تعطیلات خود به کار برگردند»..: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک