تبلیغات
عاشقان بارسا - والدس دربرزیل

ابزار وبمستر

ابزار هدایت به بالای صفحه


عاشقان بارسا
 
فقط بارسا فقط مسی
Picture Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/ Picture Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 26 تیر 1391 توسط محمد حسن زاده

بارسلونا

ویکتور والدس، دروازه بان باشگاه بارسلونا، در صحبتهایی اعلام کرد که از ایده بازی کردن در برزیل استقبال می کند.

بارسلونا

 والدس در صحبتهایی از احتمال حضور در لیگ برزیل گفته است. او دراین باره گفت:« شاید در آینده. من بازی کردن در لیگ برزیل را رد نمی کنم. این موضوعی است که باید با همسرم مشورت کنم. چه کسی از آینده خبر دارد؟ خیلی خوب و زیبا خواهد بود.»

والدس در ادامه صحبتهایش به تمجید از فوتبال برزیل پرداخت و گفت:« در تیم های آمریکای جنوبی، حس فوق العاده ای دیده می شود.»


دروازه بان باتجربه بارسلونا در پاسخ به سوالی درمورد برنده آتی توپ طلا گفت:« مسی باید دوباره این جایزه  را ببرد. چرا که او همیشه کارهای جدیدی انجام می دهد و به آمار و ارقام بالایی دست می یابد و رکوردهای جدیدی می زند. او هر سال رکورد می زند و همیشه مدعی است.»


درمورد صحبتهایی که راجع به احتمال انتقال نیمار به نیوکمپ مطرح می شود، والدس گفت:« نیمار بازیکنی است که می تواند در هر تیمی بازی کند و هر تیمی در دنیا رویای در اختیار داشتن بازیکنی مثل او را دارد. به خاطر مهارتهایی که دارد و برای تمام توانایی هایی که در زمین مسابقه به نمایش می گذارد. باید ببینیم که آیا او به بارسلونا خواهدآمد یا نه؛ چون در دنیای فوتبال هر اتفاقی خواهد افتاد.»

.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک