ابزار وبمستر

ابزار هدایت به بالای صفحه


عاشقان بارسا
 
فقط بارسا فقط مسی
Picture Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/ Picture Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 10 مرداد 1391 توسط محمد حسن زاده
.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.
اف سی بارسلونا باشگاه رجا اتلتیک را در دومین بازی پیش فصل خود با گل های مسی(3)، الکسیس(2)، آلوز، سرجیو گومز و دلوفئو شکست داد.

تیم تیتو ویلانوا آتش بازی را شروع کرد. مسی (3)، الکسیس (2)، دنی آلوز، سرجیو گومز و دلوفئو همگی برای بارسا گلزنی کردند. تمامی 21 بازیکن تیتو فرصت حضور در زمین را یافتند و فقط پینتو 90 دقیقه کامل را بازی کرد. اکنون تیم فقط یک هفته برای بازی دوستانه بعدی فرصت دارد که این مسابقه دوستانه مقابل پاریسن ژرمن خواهد بود.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

تسلط کامل

اف سی بارسلونا کنترل کامل بازی را از ابتدا در دست داشت. کاتالان ها تیم رجا اتلتیک را خیلی زود مجبور به عقب نشینی تا نیمه زمین خود کردند و این تیم به زودی از دفاع کردن در برابر حمله های همه جانبه بارسا دست برداشت. رجا در دقایقی توانست خودی نشان دهد، اما نتوانست در برابر اولین گل بارسا مقاومت کند، الکسیس بارسا را با پاس گل دنی آلوز پیش انداخت.

0-5 در نیمه اول

بعد از گل اول بارسا، تیم موروکانی تصمیم به جبران و رسیدن به نتیجه مساوی گرفت، اما بارسا تمام موقعیت های حمله تیم رجا را خنثی کرد. پیش از سوت پایان نیمه اول، بارسا 4 گل را در 11 دقیقه به ثمر رساند، سهم مسی در این نیمه 3 گل بود. این بازیکن آرژانتینی گل های دوم، سوم و پنجم را پیش از سوت داور و پایان 45 دقیقه اول به ثمر رساند.

در این بازی که مسی و آفلای هردو در زمین حضور داشتند، بازیکن شیلیایی بارسا گل چهارم را به ثمر رساند. این سه مهاجم بسیار خوب و هماهنگ کار کردند، به طوری که مدافعان رجا هر بار که تیم تصمیم به گلزنی می گرفت، مغلوب می شدند. بارسا نیمه اول را با نتیجه 5-0 با پایان رساند.

سه گل در نیمه دوم

نیمه دوم بدون هیچ تعویضی توسط تیتو، همانگونه که نیمه اول به پایان رسید، با مسی که در پیش فصل هت تریک کرد، به عنوان یک نیروی محرک برای تیم آغاز شد. این بازیکن آرژانتینی دو موقعیت مسلم گلزنی داشت، اما توسط دروازبان ال هد و بازیکنان مهار شد. و یک خطا روی الکسیس در محوطه جریمه انجام شد که آلوز توانست از روی نقطه پنالتی نتیجه را 6-0 کند.

در آخرین لحظات بازی، بعد از اینکه تیتو تقریبا کل تیم را به جز پینتو تعویض کرد، سرجیو گومز و دلوفئو عملکرد عالی تیم را با 2 گل دیگر تکمیل کردند..: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic