تبلیغات
عاشقان بارسا - دنی آلوز: «تیتو ویلانوا به من اعتماد دارد».

ابزار وبمستر

ابزار هدایت به بالای صفحه


عاشقان بارسا
 
فقط بارسا فقط مسی
Picture Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/ Picture Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 5 مرداد 1391 توسط محمد حسن زاده
.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.
این دفاع راست برزیلی کاملا از اعتمادی که مربی جدید به او دارد آگاه است و اشاره کرد به اینکه پاسخ این اعتماد را با عملکرد فوق العاده اش مانند فصل های پیش پاسخ خواهد داد. آلوز توضیح داد که مربی جدید «ایده ها و نظر های خودش را درباره تیم دارد. همه تیم برای اطمینان از اینکه طرفداران همچنان از بازی تیم لذت می برند، به او کمک خواهند کرد».

دنی آلوز تضمین کرد که او فصل جدید را «با همان میل و بلند همتی که در ابتدای پیوستن به باشگاه داشتم» شروع خواهد کرد. هیچ انگیزه ای بالاتر از «بازی کردن در بهترین تیم دنیا»، و همچنین اعتمادی که مربی جدید به او دارد، نیست: «تیتو ویلانوا گفته که به من اعتماد دارد و من می خواهم جواب این اعتماد را بدهم».

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

آلوز عقیده دارد پس از، از دست دادن یک فینال لیگ قهرمانان دیگر و مبارزه برای عنوان قهرمانی لیگ تا آخرین لحظه در فصل پیش: «بزرگترین چالش ماندن در رقابت و شروع یک فصل خوب است». بر طبق اظهارات آلوز، سخت ترین مورد زمانی که شما در چنین سطح بالایی هستید، «بازی کردن در همان سطح است. ما باید 200 درصد آماده باشیم. ما باید در مورد خیلی چیزها بیشتر مراقب باشیم، زیرا کوچکترین اشتباهی که مرتکب می شویم، ما را به زیر ذره بین می برد و هر فصل سخت تر از فصل پیش می شود».

«ما بارسا هستیم»

آلوز عقیده دارد، بعد از یک هفته زیر نظر تیتو ویلانوا، تغییرات زیادی وجود ندارد: «من فکر می کنم تنها تغییری که وجود دارد این است که گواردیولا دیگر گروه را رهبری نمی کند؛ تیتو هست. ما همان کارها را انجام می دهیم. مربی ایده های خود را کاملا واضح بیان کرد و ما به او کمک خواهیم کرد. این به همه ما بستگی دارد. ما همگی بارسا هستیم و تلاش خواهیم کرد تا طرفداران از بازی ما همچنان لذت ببرند».

این فصل به طور رسمی با دو دیدار سوپرکاپ اسپانیا مقابل رئال مادرید آغاز می شود، اما آلوز فکر نمی کند که این نتیجه ها ربطی به کل فصل داشته باشد: «من فکر نمی کنم این بازی ها چیزی را تغییر دهند. این یک مبارزه خوب و انگیزه مضاعف برای شروع فصلی مثل این است. ما فقط باید تمام تلاش خود را در برابر آنها انجام دهیم کاری که همیشه در فصل های پیش انجام می دادیم. ما می خواهیم از بازی لذت ببریم و پیروز شویم، اما اگر نتوانیم پیروز شویم، حداقل عملکرد خوبی خواهیم داشت».

بازگشت پویول و حضور یوردی آلبا

آلوز همچنین از بازگشت کارلس پویول در روز دوشنبه خوشحال بود و باور دارد: «نیازی نیست درباره سن او و نیاز او به استراحت صحبتی کنیم». او درباره بازیکن جدید، یوردی آلبا گفت: «این یک خرید عالی است، او یک بازیکن سطح بالاست و من امیدوارم او همان کیفیتی که در بدست آوردن عنوان ها به آن احتیاج داریم را برای کمک به ما فراهم کند».

از طرف دیگر، آلوز توضیح داد که او خوشحال تر خواهد شد اگر باشگاه تمامی شایعاتی که در مورد پیشنهادهایی به او از طرف سایر باشگاه ها است را انکار کند: «این درست است که شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه من در باشگاه نمی مانم و من بسیار ناراحت شدم از اینکه باشگاه هیچ عکس العملی نشان نداد، اما من به این چیزها اهمیتی نمی دهم. اگر روزی برسد که باشگاه مرا نخواهد، من قبول خواهم کرد؛ دوست دارم همانگونه که به باشگاه پیوستم از آن جدا شوم. دوست دارم زمانی که در شرف ترک باشگاه هستم، به آن فکر کنم. می خواهم این احساس را پیدا کنم که در پیروزیهای باشگاه اثری هر چند کوچک از خود به جا گذاشته ام».

حمایت از آسیب دیدگان آتش سوزی کاتالونیا

دنی آلوز قبل از اینکه رسانه ها سوالات خود را آغاز کنند، از فرصت استفاده کرد و احساس همدردی خود را برای قربانیان حادثه تاسف بار آتش سوزی ایالت جیرونا ابراز کرد: «با قربانیان این حادثه و مردمی که اعضای خانواده خود را از دست داده اند و افرادی که به مبارزه با آتش برخاسته اند، احساس همدردی می کنم و امیدوارم که انسانهای بیشتری جان خود را از دست ندهند»..: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک