ابزار وبمستر

ابزار هدایت به بالای صفحه


عاشقان بارسا
 
فقط بارسا فقط مسی
Picture Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/ Picture Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 4 مرداد 1391 توسط محمد حسن زاده
.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.
کاپیتان، برای اولین بار بعد از عمل جراحی زانویش در مه، صبح دوشنبه، در تمرینات حاضر شد و در سیوتات اسپورتیوا به طور جداگانه به تمرین پرداخت.

تمرین صبح دوشنبه، جلسه ماقبل آخر پیش از سفر به آلمان برای انجام اولین بازی دوستانه در برابر هامبورگ، راس ساعت 18 روز سه شنبه، بود.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

کارلس پویول، روز دوشنبه پس از دوماه دوری از تیم به دلیل جراحی زانو مصدومش، طبق برنامه به تمرینات بازگشت. کاپیتان در جلسه ماقبل پایانی سفر به آلمان برای بازی دوستانه هامبورگ در روز سه شنبه شرکت داشت اما به طور جداگانه از سایرین، به تمرین مشغول بود.

پویول در بازی اسپانیول و درتاریخ 5 ام مه، در ناحیه زانویش احساس ناراحتی می کرد و درست پس از انجام معاینات پزشکی مشخص شد که او یک هفته بعد باید تحت عمل جراحی قرار گیرد و در ادامه، 6 هفته به استراحت بپردازد. این خبر برای او به معنای ازدست دادن مسابقات یورو 2012 بود اما خوشبختانه می توانست با بهبودی کامل برای شروع فصل جدید، حاضر شود.

دوشنبه آتی، موعد انجام معاینات تکمیلی

پویول، دوشنبه آینده، 30 ژوئیه و روزی که تمرینات تیم ملی اسپانیا انجام می گیرد، باید برای معاینات تکمیلی اقدام کند تا از سلامت کامل او و آمادگیش برای حضور در تمرینات اطمینان حاصل شود.

13 بازیکن بارسا ب

کیکو فمنیا که در جلسات اخیر با کشیدگی عضله مواجه شده بود، روز دوشنبه به سایر بازیکنان پیوست تا لیست 13 نفره بازیکنان بارسا ب را تکمیل کند. این لسیت شامل هشت بازیکنی بود که از هفته گذشته نیز در تمرینات حاضر بودند: اویر، سرخی گومز، پلاناس، سرخی روبرتو، لیه، رافینها، لوباتو و پنج بازیکن تازه وارد: پاتریک، دلوفئه، اسپینوسا، بالیو و خوان آنخل رومان.

جرارد دلوفئه پس از پشت سر گذاشتن زمان استراحتش پس از قهرمانی تیم زیر 19 سال اسپانیا در اروپا، بار دیگر به تیم بازگشت.
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic