ابزار وبمستر

ابزار هدایت به بالای صفحه


عاشقان بارسا
 
فقط بارسا فقط مسی
Picture Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/ Picture Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 3 مرداد 1391 توسط محمد حسن زاده
.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.
دنی آلوز، بازیکن خط میانی بارسا که از تاریخ 16 مه از ناحیه ی سرشانه دچار مصدومیت شده بود ، سلامت کامل خویش را بدست آورد و به تیم پیوست.

دنی آلوز در مصاحبه ی مطبوعاتی اش ، که روزجمعه برگزار شد ، اعلام نمود که مصدومیت شانه ی راستش بهبود یافته است. وی که از تاریخ 16 مه به این مشکل دچار شده بود، سرانجام بهبود کامل یافت و آماده ی حضور در تمرینات شد.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

وی که در 16 مه، در تمرینات تیم دچار مصدومیت شده بود ، بنا به این مصدومیت فینال جام حذفی در برابر اتلتیک بیلبائو را از دست داد. طبق گفته پزشکان تیم، آلوز به 6 تا 8 هفته استراحت نیاز داشت تا بهبودی کاملش را به دست آورد.

تحت کنترل پزشکی

تیم اول باشگاه تمرینات این فصل خودرا به طور رسمی در سه شنبه ی گذشته آغاز نمود. پیرامون همین موضوع، روز دوشنبه اعلام شد که این بازیکن برزیلی آخرین مراحل ریکاوری خویش را پشت سر می گذارد. هرچند، پزشکان تیم با تحت نظر گرفتن او، اجازه ی تمرینش را در این هفته و همراه سایر هم تیمی هایش صادر کرده اند.

کادر پزشکی تیم، پس از چند روز بررسی، سرانجام دیروز، سلامت وی را تائید نمودند. این بازیکن خط میانی، از این به بعد میتواند در لیست تیتو ویلانووا برای حضور در بازی های دوستانه پیش رو قرار گیرد..: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic