ابزار وبمستر

ابزار هدایت به بالای صفحه


عاشقان بارسا
 
فقط بارسا فقط مسی
Picture Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/ Picture Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 3 مرداد 1391 توسط محمد حسن زاده
.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

خاویر ماسکرانو با عملکرد فوق العاده و بی نقصش در نقش هافبک و مدافع، در میان هم تیمی هایش و هواداران بارسا، جایگاه ویژه ای برای خود دست و پا کرده است. زوبی زارتا سه شنبه اعلام کرد که مذاکرات برسر تمدید قرارداد او مراحل پایانی خود را پشت سر می گذارد.

ماسکرانو در طول دو سالی که در باشگاه حضور داشته، تقریبا در 100 بازی به میدان رفته است. او به غیر از بوسکتس، تنها بازیکنی است که از سال 2010 تاکنون حتی یک بازی را نیز به دلیل مصدومیت از دست نداده است.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

لئو مسی به زیبایی، تفکر تیم و هواداران را در مورد هم تیمی آرژانتینی اش که سمبل ثبات و حرفه ای گری محسوب می شود، اینگونه خلاصه کرده است: «ماسکرانو در تیم به یک بازیکن اساسی تبدیل شده است. از زمانی که گواردیولا او را در نقش مدافع مرکزی به کار گرفت، بازی بدی از او به خاطر ندارم. حضور او در تیم به دلیل تجربه اش، بسیار حیاتی است. امیدوارم که بتواند سالیان سال در اینجا بماند».

مدیر ورزشی باشگاه- آندونی زوبی زارتا- نیز گفته است که مذاکرات برسر تمدید قرارداد با بازیکنی که تاکنون 97 بازی برای باشگاه انجام داده است، به خوبی پیش می رود.

«من برای یادگیری به اینجا آمده ام»

خاویر ماسکرانو، هنگام ورود به باشگاه درگفتگو با خبرنگاران گفته بود که برای یادگیری به اینجا آمده است. سال 2010 بود که بازیکن آرژانتینی با پذیرش کاهش 20 درصدی دستمزدش در صورت پیوستن به بارسا، باشگاهش را برای انجام این انتقال تحت فشار قرار داد و معتقد بود: «ما باید به بازیکنانی که کار خود را به خوبی انجام می دهند، احترام بگذاریم. من می دانم که در خط هافبک، بوسکتس، ژاوی و اینیستا که هر سه فاتح جام جهانی هستند، حضور دارند و بازی در کنار آنها، لذت یادگیری را به من می چشاند. لذت بازی در کنار فوتبالیست هایی که آنها را تحسین می کنم و مطمئن هستم که فردا با افتخار خواهم گفت که من در این باشگاه رشد یافته ام».

انطباق سریع

اکنون فرداست و ماسکرانو تمام آنچه را که گفته بود، حس می کند. او احتمالا هرگز تصور نمی کرد که فرایند یادگیری، از او یک مدافع مرکزی بسازد اما به دنبال بیماری ها و مصدومیت های متعددی که گریبان گیر سایر بازیکنان و در نتیجه مانع از برنامه ریزی درست در سومین فینال فصل 2010/11 شده بود، از او خواسته شد تا ایفای این نقش را به عهده بگیرد. بازیکن آرژانتینی، درست همانند بوسکتس که پیش از این مجبور به بازی در این پست شده بود، به عنوان یک مدافع مرکزی شروع به کار کرد و به سرعت و با اطمینان خاطر با مسئولیت جدیدش تطبیق پیدا کرد.

همچنین ماسکرانو به غیر از بوسکتس، تنها بازیکنی است که از فصل 2010/11 تا کنون حتی یک بازی را نیز به دلیل بیماری و یا مصدومیت از دست نداده است. در حال حاضر او تنها یک هدف دیگر دارد که دست یابی به آن برایش از اهمیت ویژه ای برخوردار است و آن هم؛ به ثمر رساندن اولین گل رسمی خود با پیراهن بارسا!.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic